ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

1704

Дата реєстрації:

28.12.2020

Проголосовано:

29.12.2020 15:39:46

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  32
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 1704 
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

черверта сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 


 
____________      м. Червоноград №_______
     
      Про надання дозволу комунальному пiдприємству «Червонограджитлокомунсервіс» на залучення кредиту у формi бланкового овердрафту  
           Керуючись ст.60 Закону України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», розглянувши клопотання КП «Червонограджитлокомунсервіс» вiд 24.12.2020р. № 6994/06, з метою розрахункiв КП «Червонограджитлокомунсервіс» за товари, роботи та послуги, а також для забезпечення своєчасної виплати заробiтної плати та сплати податкiв, Червоноградська мiська рада

 

ВИРIШИЛА:

 

1.Надати дозвiл комунальному пiдприємству «Червонограджитлокомунсервіс» ЄДРПОУ 31616100 на отримання кредиту у формі бланкового овердрафту з лімітом кредитування не більше 1 200 000,0 грн., терміном не більше 36 мiсяцiв, строком безперервного користування овердрафтом до 60 календарних днiв, сплатою комісійної винагороди за встановлення овердрафту 1% від ліміту кредитування, та під диференційовану відсоткову ставку, що залежить від строку безперервного користування овердрафтом з максимальною ставкою  не більше 19% у кредитних фінансових установах, в тому числі – АТ «Ощадбанк» (за умови дострокового закриття овердрафту № 2600-157 від 27.03.2018 р. в сумі 500 000,0 грн.).

 

2.Уповноважити директора Кукобу Юрія Михайловича визначити умови кредитування (зокрема, але не виключно суму, валюту, строк, умови надання та погашення, перелік зобов’язань тощо) та надати документи, необхiднi для прийняття банком рiшення.  

 

3.Уповноважити директора Кукобу Юрія Михайловича на пiдписання договору у формi Овердрафт з АТ «Ощадбанк» та iнших документiв, що супроводжують кредитний проект.

 

4 Контроль за виконанням рiшення покласти на  постiйну депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї  ( Василишин П.С.) та першого заступника мiського голови  з питань дiяльностi виконавчих органiв ради   Балка Д.I. 

Мiський голова                                                                        Андрій ЗАЛIВСЬКИЙ