ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

2806

Дата реєстрації:

11.02.2021

Проголосовано:

23.02.2021 16:22:39

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  31
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 2806
          ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА


ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львiвської областi

 шоста  сесiя восьмого скликання

 Р I Ш Е Н Н Я   ______________м. Червоноград                       

                                               №____    Про   передачу  з  балансу Виконавчого  комiтету  Червоноградської  мiської  ради  будiвель та споруд що  знаходяться  на  територiї кладовищ  с.Межирiччя  та с.Бендюга Межирiчанської сiльської ради  на  баланс  КП «Комунальник»  
          Керуючись Законами України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», «Про внесення змiн до деяких законiв України щодо впорядкування окремих питань органiзацiї та дiяльностi органiв мiсцевого самоврядування i районних державних адмiнiстрацiй», статтями 104, 105, 106, 107 Цивiльного кодексу України, рiшеннями Червоноградської мiської ради  №14 вiд 10.12.2020року  Червоноградська  мiська  рада ВИРIШИЛА:         1.  Передати  з балансу Виконавчого комiтету Червоноградської мiської  ради   на   баланс КП «Комунальник», як  внесок  до статутного фонду будiвлi та споруди що  знаходяться  на  територiї кладовищ  с.Межирiччя  та с.Бендюга  Межирiчанської сiльської ради, згiдно характеристики, що додається.

 

         2. КП  «Комунальник»  прийняття  на   баланс   основних  засобiв  тимчасової  насосної станцiї Межирiчанської сiльської ради  в с.Бендюга, як  внесок до статутного фонду,  провести вiдповiдно  до чинного  законодавства України.

 

           3. Контроль за виконанням цього рiшення покласти на  постiйну комiсiю, з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля   комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.) та заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради  Коваля В.С.. 

 

Мiський голова                                                                       Андрiй  ЗАЛIВСЬКИЙ

 ДОДАТКИ

1 2806_кладовище1002202106.pdf Переглянути