ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

10РБК1

Дата реєстрації:

16.08.2021

Проголосовано:

17.08.2021 10:23:30

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 10РБК1

 
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

десята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 


 
____________      м.Червоноград №________
     
     
Про припинення роботи комунального підприємства «Радіостудія «Новий двір» шляхом ліквідації

 

 
   
Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 104,105,110,111 Цивільного кодексу України, Статуту Комунального підприємства «Радіостудія «Новий двір», з метою оптимізації управління об’єктами господарювання комунальної форми власності в умовах децентралізації, Червоноградська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Припинити роботу комунального підприємства «Радіостудія «Новий двір» шляхом ліквідації.

 

2. Призначити комісію з припинення роботи комунального підприємства «Радіостудія «Новий двір» шляхом ліквідації та затвердити її персональний склад, що додається.

 

3. Голові комісії з припинення роботи комунального підприємства «Радіостудія «Новий двір» шляхом ліквідації вжити необхідні організаційно- правові заходи щодо виконання цього рішення.

 

4.Встановити строк пред’явлення кредиторами своїх вимог до комунального підприємства «Радіостудія «Новий двір» впродовж двох місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення роботи юридичної особи.

 

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї (Майданович С.В.), на постiйну депутатську комiсiю з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.), постійну депутатську комісію з питань бюджету (Остапюк П.П.)

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ