ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

13К6

Дата реєстрації:

05.11.2021

Проголосовано:

18.11.2021 14:55:25

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 13К6


                                                                                                                                                   
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

 тринадцята  сесія восьмого скликання

 Р І Ш Е Н Н Я   

 


 
_______________ м. Червоноград № _________
     
     
     

 Про надання згоди на безкоштовну передачу  у  комунальну     власність      Червоноградської територіальної громади, в особі Червоноградської міської ради, обладнання  системи відеоспостереження від Громадського формування «Соснівська народна самооборона»

 
   


 

           Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою   Кабінету    Міністрів    України   від 13.08.2003 р. № 1253 «Про затвердження Порядку безоплатної передачі у комунальну власність об'єктів соціальної сфери, житлового фонду, у тому числі незавершеного будівництва, а також внутрішньогосподарських меліоративних систем колективних сільськогосподарських підприємств, що не підлягали паюванню в процесі реорганізації цих підприємств та передані на баланс підприємств – правонаступників», розглянувши листи голови Громадського формування «Соснівська народна самооборона» від 15.12.2020р., Червоноградська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати   згоду   на   безкоштовну  передачу   у комунальну власність Червоноградської територіальної громади в особі Червоноградської міської ради, обладнання системи  відеоспостереження від Громадського  формування  «Соснівська народна самооборона», з подальшою  передачею на баланс КП «Соснівка-житлокомунсервіс» .

 

2. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради створити комісію для прийняття на баланс обладнання системи відеоспостереження.

 

3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної депутатської  комісії з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля, комунальної власності та приватизації  (Василишин П.С.) та першого заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 

Міський голова                                                                        Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ