ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

13М7

Дата реєстрації:

18.11.2021

Проголосовано:

18.11.2021 15:35:46

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 13М7

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

тринадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я
     
___________                                   м. Червоноград  № _____          

Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки

в м. Червонограді

 

Розглянувши клопотання Головному управлінню Національної поліції у Львівській області про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної дiлянки для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, керуючись Земельним кодексом України, Законами України вiд 22.05.2003 № 858-IV «Про землеустрiй» та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Надати Головному управлінню Національної поліції у Львівській області дозвiл на розроблення проекту землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,0075 га, на вулиці Мазепи в місті Червонограді, для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку (код КВЦПЗ – 02.03 – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку), з метою забезпечення житлом працівників Головного управління Національної поліції у Львівській області, які несуть службу у Червоноградському відділі поліції, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Червоноградської міської ради.

2. Головному управлінню Національної поліції у Львівській області та розробнику документації із землеустрою забезпечити державну реєстрацію земельної ділянки в національній кадастровій системі. Розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо вiдведення земельної ділянки подати на затвердження Червоноградській міській раді.

3. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.) та першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Д.І.

 

 

 

Мiський голова                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ