ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

П14Р1

Дата реєстрації:

24.12.2021

Проголосовано:

28.12.2021 16:36:20

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  13

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № П14Р1
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi

позачергова сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я
 


 
__________ м.Червоноград №__
     

 

Про звернення Червоноградської міської  ради

Президента України, Верховної Ради України,

Генерального прокурора України

щодо припинення переслідування опозиції.

 

 

Керуючись ст.ст. 140,144 Конституцiї України, Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада,-

 

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Прийняти звернення Червоноградської  мiської  ради  про звернення Червоноградської міської  ради Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України припинення переслідування опозиції.

 

2. Направити звернення  до Верховної Ради України, Президента України, Генерального прокурора України.

 

3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї  (Майданович С.В.)

 

 

 

 

Мiський голова                                                             Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 

 
Президентові України,

 Верховній Раді України,

Генеральному прокурору України

 

 

До уваги лідерів проукраїнських

патріотичних політичних сил


Звернення Червоноградської міської ради щодо припинення переслідування опозиції.

 

За замовленням Банкової, офіс Генерального прокурора спільно із Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, фабрикуючи абсурдні фейкові звинувачення, прикривають бездіяльність влади переслідуванням опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.

Ми, депутати Червоноградської міської ради доводимо до вашого відома, що під командуванням саме п’ятого президента України П.Порошенка новостворена українська армія звільнила дві третини окупованого Донбасу, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, здобуто Томос про автокефалію Української Православної Церкви, отримано безвіз та енергетичну незалежність від Росії, створено міжнародну коаліцію на підтримку України і запроваджено міжнародні санкції проти Росії. 

Нагадуємо шостому президенту України, що на сьогодні його антирейтинг є найвищим у державі, а рейтинг довіри  - не більший п’ятої частини населення, що дії його непрофесійної команди ставлять під загрозу безпеку цілої країни: об’єкти критичної інфраструктури знаходяться на межі відключення у низці регіонів, ворог працює у владних кабінетах, знецінюються здобутки спеціальних служб і нівелюються здобутки держави, і навіть підконтрольна Служба безпеки України попереджає Уряд Зеленського, що відключення опалення призведе до надзвичайних подій техногенного характеру і зростання соціальної напруги та дискредитації органів влади.

Замість кроків щодо об’єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, влада провокує суспільство до протистояння.  У час, коли ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, подібні кроки не можна інакше розцінювати, як інфантильність або, ще гірше, підігрування агресору.

Перед обличчям загрози російського вторгнення вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема лідера Політичної партії Європейська Солідарність, п‘ятого Президента України П.Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства.

Закликаємо проукраїнські патріотичні сили об’єднати зусилля заради  збереження демократії, свободи слова, збереження зафіксованого в Конституції Євроатлантичного вибору Української держави і відновлення територіальної цілісності України.
Прийняте на позачерговій сесiї Червоноградської мiської ради восьмого скликання

    __________________ 2021 року