ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVI

Скликання:

VIII

Вид:

В цілому

Номер:

16М84

Дата реєстрації:

29.04.2022

Проголосовано:

05.05.2022 12:11:58

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  25
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 16М84
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я
     
__________ м. Червоноград №________                       
     


Про розгляд клопотання

Фермерського господарства Батюх М.М.

 

Розглянувши клопотання Фермерського господарства Батюх М. М. про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, керуючись Земельним кодексом України, Законом України від 24.03.2022 р. № 2145-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 8,3822га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Борятин).

2. Надати Фермерському господарству Батюх М. М. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 8,3822 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Борятин), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

3. Уповноважити першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Дмитра Iгоровича на пiдписання договору оренди землі кваліфікованим електронним підписом, згiдно даного рiшення.

4. Фермерському господарству Батюх М. М. забезпечити укладання та підписання договору оренди землі на земельну ділянку кваліфікованим електронним підписом, згідно даного рішення.

5. Договір оренди землі вищезгаданої земельної ділянки підлягає державній реєстрації, що здійснюється районною військовою адміністрацією, у Книзі реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану.

6. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.)

 

 

 

Мiський голова                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ