ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу

Номер:

16М85

Дата реєстрації:

29.04.2022

Проголосовано:

05.05.2022 12:12:25

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 16М85
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я
     
__________ м. Червоноград №________                       
     


Про розгляд клопотання

Фермерського господарства Богун М.Б.

 

Розглянувши клопотання Фермерського господарства Богун М.Б. про надання в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, керуючись Земельним кодексом України, Законом України від 24.03.2022 р. № 2145-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану», Законом України вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 10,9595га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Острів).

2. Надати Фермерському господарству Богун М.Б. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 10,9595 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Острів), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

3. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 5,2302 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Острів).

4. Надати Фермерському господарству Богун М.Б. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 5,2302 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Острів), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

5. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 19,4472 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Острів).

6. Надати Фермерському господарству Богун М.Б. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 19,4472 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Острів), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

7. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 7,0212 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Острів).

8. Надати Фермерському господарству Богун М.Б. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 7,0212 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Острів), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

9. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 9,2781 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Острів).

10. Надати Фермерському господарству Богун М.Б. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 9,2781 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Острів), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

11. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на земельну ділянку площею 23,5901 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення), (код КВЦПЗД - 01.01 – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), яка розташована на території Червоноградської міської ради, (за межами с. Борятин).

12. Надати Фермерському господарству Богун М.Б. в короткострокову оренду терміном на 11 (одинадцять) місяців земельну ділянку сільськогосподарського призначення комунальної власності площею 23,5901 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗД - 01.01 - для ведення товарного сільськогосподарського виробництва), на території Червоноградської міської ради (за межами с. Борятин), встановивши річну орендну плату за земельну ділянку 1 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Львівській області.

13. Уповноважити першого заступника мiського голови з питань дiяльностi виконавчих органiв ради Балка Дмитра Iгоровича на пiдписання договорів оренди землі кваліфікованим електронним підписом, згiдно даного рiшення.

14. Фермерському господарству Бас І. М. забезпечити укладання та підписання договорів оренди землі на земельні ділянки кваліфікованим електронним підписом, згідно даного рішення.

15. Договора оренди землі вищезгаданих земельних ділянок підлягають державній реєстрації, що здійснюється районною військовою адміністрацією, у Книзі реєстрації землеволодінь і землекористувань в умовах воєнного стану.

16. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську

комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.)

 

 

 

Мiський голова                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ