ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

16М86

Дата реєстрації:

29.04.2022

Проголосовано:

05.05.2022 12:16:48

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  12

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 16М86

 
 
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА

ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Львівської області

шістнадцята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 


 
____________ м. Червоноград № _______
     


Про припинення права оренди

земельної ділянки та надання

її в оренду в м. Червонограді

 

Розглянувши клопотання Товариства з додатковою відповідальністю «Червоноградське автотранспортне підприємство 14628» про припинення дії договору оренди земельної ділянки та громадянина Остапа Богдана Івановича про надання земельної ділянки в оренду, керуючись Земельним кодексом України, Податковим кодексом України, Законами України вiд 06.10.1998 № 161-ХІV "Про оренду землi" та вiд 21.05.1997 № 280/97-ВР "Про мiсцеве самоврядування в Українi", рішенням Червоноградської міської ради від 25.06.2019 № 1277 «Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності на території міста Червонограда», Червоноградська мiська рада

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Припинити Товариству з додатковою відповідальністю «Червоноградське автотранспортне підприємство 14628» право оренди на земельну ділянку площею 0,0661 га, кадастровий номер земельної ділянки - 4611800000:03:018:0056, в місті Червоноградi на вулиці Олеся, 7, та достроково розірвати договір оренди землі для обслуговування автотранспортного підприємства (розміщення і експлуатація основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд), (КВЦПЗД - 12.04 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства), у зв’язку з продажем нерухомого майна, розташованого на вулиці Олеся, 7 в місті Червонограді.

2. Надати громадянину Остапу Богдану Івановичу на 10 (десять) років в оренду земельну дiлянку площею 0,0661 га, змінивши вид використання земельної ділянки з «для обслуговування автотранспортного підприємства (розміщення і експлуатація основних, підсобних та допоміжних будівель і споруд)» на «для будівництва і обслуговування нежитлової будівлі, а саме слюсарно-механічного цеху», (КВЦПЗД - 12.04 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства) в місті Червоноград на вулиці Олеся, 7, встановивши річну орендну плату за земельну ділянку в розмірі 6% від її нормативної грошової оцінки,

кадастровий номер земельної ділянки - 4611800000:03:018:0056.

3. Товариству з додатковою відповідальністю «Червоноградське автотранспортне підприємство 14628» забезпечити укладання додаткової угоди про дострокове розірвання договору оренди землі, припинення права оренди на земельну ділянку у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно згідно даного рішення.

4. Громадянину Остапу Богдану Івановичу забезпечити внесення змін до Державного земельного кадастру в частині зміни виду використання земельної ділянки, вказану в пункті 2 даного рішення.

5. Громадянину Остапу Богдану Івановичу виготовити новий кадастровий план земельної ділянки, виготовити, укласти та забезпечити реєстрацiю Договору оренди землі та провести державну реєстрацiю права оренди земельної дiлянки у державного реєстратора речових прав на нерухоме майно.

6. Громадянину Остапу Богдану Івановичу в п’ятиденний термiн з дня державної реєстрацiї права оренди на земельну дiлянку подати копiю Договору оренди землі в державну податкову iнспекцiю у місті Червонограді.

7. Видатки за виготовлення кадастрового плану земельної ділянки, пiдготовку обмiнного файлу XML, оформлення та державну реєстрацiю Договору оренди землі та права оренди на земельну ділянку вiднести за рахунок орендаря земельної дiлянки.

8. Контроль за виконанням даного рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань мiстобудування, регулювання земельних вiдносин та адмiнiстративно-територiального устрою (Пилипчук П.П.).

 

 

 

Мiський голова                                                         Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ