ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 13К5

                                           
                                                                                                        
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
Львівської області
тринадцята сесія восьмого скликання
   Р І Ш Е Н Н Я
 
_______________ м. Червоноград № _________
     
     
Про внесення змін до рішення сесії Червоноградської міської ради  від 05.08.2021р. №676 «Про безоплатну  передачу вуличного спортивного комплексу  з   балансу  КП «Червонограджитло-комунсервіс» на баланс відділу освіти Червоноградської міської ради»
 
   
 
 
         Керуючись ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення КП «Червонограджитлокомунсервіс» від 26 жовтня 2021року  №5294/01, Червоноградська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Внести зміни до рішення сесії Червоноградської міської ради від 05.08.2021р. № 676 «Про безоплатну передачу вуличного спортивного  комплексу з балансу  КП «Червонограджитлокомунсервіс» на баланс відділу освіти Червоноградської міської ради» , а саме:
    1. . Пунк 1 викласти у такій редакції:
«Безоплатно передати з балансу КП «Червонограджитлокомунсервіс» на баланс відділу освіти Червоноградської міської ради (ЗДО я/с №13) дитячий майданчик Sport Beby з гіркою 200/150/200 вартістю 4600,00 гривень.
 
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постiйної депутатської комiсiї з питань комунального господарства, благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизації  (Василишин П.С.) та першого  заступника міського голови  з питань діяльності виконавчих органів ради   Балка Д.І.
 
 
 
 
          Міський голова                                                                   Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ