ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

19.01.2021

ЗАПРОПОНОВАНІ ПОПРАВКИ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 7805
Про надання одноразової грошової допомоги

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
Львівської області
Пята сесія восьмого скликання
Р І Ш Е Н Н Я
 

 
____________      м.Червоноград №________
     
     

Про надання одноразової грошової допомоги

     
 
          Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковим кодексом України, рішеннями  Червоноградської  міської  ради   від 22.12.2020 року № 56 «Про міський бюджет  м. Червонограда   на  2021 рік»,  від 26.01.2021р. № 129 «Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги», враховуючи висновки постійних комісій   з питань бюджету та     з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту, Червоноградська  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Надати одноразову грошову допомогу громадянам на загальну суму   375900 ( триста сімдесят п’ять тисяч дев’ятсот ) гривень, згідно додатку.
  2. Надання одноразової грошової допомоги громадянам провести за рахунок асигнувань міського бюджету, передбачених на видатки по соціальному захисту населення.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з бюджету  (Остапюк П.П.) та з питань охорони здоров’я, праці та соціальної політики, освіти, культури, духовного відродження, сім’ї, молоді та спорту (Кудрик І.І.).
 
 
 
Міський голова    Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ

 

ДОДАТКИ

1 Бланк по допомозі РІШЕННЯ ЛЮТИЙ 2021 НОВЕ.pdf Переглянути