ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 42Р8
Текст:
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА
Червоноградського району
Львiвської областi
сорок друга сесiя восьмого скликання
Р I Ш Е Н Н Я
___________
м.Червоноград
№ _______
Про звернення Червоноградської міської
ради до Міністра енергетики України
Германа Галущенка щодо підтримання
і сприяння в наданні можливості
адміністрації ПрАТ «Шахта «Надія»
презентувати програму розвитку
та позитивно вирішити питання
стосовно дозволу доробки залишкових
запасів вугілля ПрАТ «Шахта «Надія»
на протязі всього 2025 року
Керуючись статтями 140, 144 Конституцiї України, Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада
В И Р I Ш И Л А :
1. Прийняти звернення Червоноградської міської ради до Міністра енергетики України Германа Галущенка щодо підтримання і сприяння в наданні можливості адміністрації ПрАТ «Шахта «Надія» презентувати програму розвитку та позитивно вирішити питання стосовно дозволу доробки залишкових запасів вугілля ПрАТ «Шахта «Надія» на протязі всього 2025 року, що додається.
2. Загальному відділу направити звернення до Міністра енергетики України Германа Галущенка.
3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї (Майданович С.В.)
Мiський голова Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ
Про звернення Червоноградської міської ради до Міністра енергетики України Германа Галущенка щодо підтримання і сприяння в наданні можливості адміністрації ПрАТ «Шахта «Надія» презентувати програму розвитку та позитивно вирішити питання стосовно дозволу доробки залишкових запасів вугілля ПрАТ «Шахта «Надія» на протязі всього 2025 року Керуючись статтями 140, 144 Конституцiї України, Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада В И Р I Ш И Л А : 1. Прийняти звернення Червоноградської міської ради до Міністра енергетики України Германа Галущенка щодо підтримання і сприяння в наданні можливості адміністрації ПрАТ «Шахта «Надія» презентувати програму розвитку та позитивно вирішити питання стосовно дозволу доробки залишкових запасів вугілля ПрАТ «Шахта «Надія» на протязі всього 2025 року, що додається. 2. Загальному відділу направити звернення до Міністра енергетики України Германа Галущенка. 3. Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну депутатську комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї (Майданович С.В.) Мiський голова Андрій ЗАЛІВСЬКИЙ |
ДОДАТКИ
1 | №42 Текст для звернення.pdf | Переглянути |
---|