ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

9706

Дата реєстрації:

23.02.2021

Проголосовано:

23.02.2021 16:47:16

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 9706

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МIСЬКА РАДА

Львiвської областi

шоста сесiя восьмого скликання

Р I Ш Е Н Н Я
 


 
__________ м.Червоноград №__
     

 

Про звернення Червоноградської  мiської

Ради щодо до Верховної Ради України,

Президента України та Кабінету Міністрів

України щодо розробки та прийняття Закону

України «Про колабораціонізм»

 

 

 

Керуючись ст.ст. 140,144 Конституцiї України, Законом України «Про мiсцеве самоврядування в Українi», Червоноградська мiська рада,-

 

 

В И Р I Ш И Л А :

 

1. Прийняти звернення Червоноградської  мiської ради  до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та прийняття Закону України «Про колабораціонізм».

 

2. Направити звернення  до до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України.

 

3.Контроль за виконанням рiшення покласти на постiйну комiсiю з питань депутатської дiяльностi, забезпечення законностi, антикорупцiйної полiтики, захисту прав людини, сприяння децентралiзацiї, розвитку мiсцевого самоврядування та громадянського суспiльства, свободи слова та iнформацiї  (Майданович С.В.)

 

 

 

Мiський голова                                                              Андрій  ЗАЛІВСЬКИЙ

 

 

 

 
Верховна Рада України

 

Президенту України

 

Кабінету Міністрів України

   

 
Звернення

Червоноградської  мiської ради до Верховної Ради України,

Президента України та Кабінету Міністрів України щодо розробки та прийняття Закону України «Про колабораціонізм»

 

 

Збройна агресія Російської Федерації проти України триває з 20 лютого 2014 року. Вона призвела до численних людських жертв як серед військовослужбовців та правоохоронців, так і серед цивільного населення, окупації Автономної Республіки Крим і частини Донецької та Луганської областей, значних економічних втрат для нашої країни. Статус РФ як країни-агресора закріплений Законом України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». У той же час, деякі громадяни України та юридичні особи сприяли чи продовжують сприяти РФ у здійсненні агресивних дій, розгортанні збройного конфлікту проти України, включаючи підтримку збройних формувань та окупаційних адміністрацій держави-агресора та інші дії, які кваліфікуються як колабораціонізм. Більше того, наразі особи, причетні до колабораціонізму, продовжують займати або претендувати на високі посади в державі, впливати на формування державної політики чи інформаційного простору України, що є неприпустимим в умовах продовження збройної агресії та ведення бойових дій. Колабораціонізм як явище підриває національну безпеку України та становить безпосередню загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності, конституційному ладу та іншим національним інтересам України, тому повинен нести відповідальність, встановлену законом.

Враховуючи вищевикладене, виходячи з інтересів жителів міста Червонограда  та України в цілому, ми, депутати Червоноградської міської ради VIII скликання, вимагаємо вжити заходів щодо якнайшвидшого розроблення та прийняття Закону України «Про колабораціонізм».

 

 
 

Прийняте на шостій сесiї Червоноградської мiської ради восьмого скликання

23 лютого 2021 року