ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

18.12.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 0404
Про безкоштовне прийняття на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради капітальних вкладень від Гірницької селищної ради з подальшою передачею на баланс КП «Комунальник», як внесок до статутного фонду

 
ЧЕРВОНОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА
ЧЕРВОНОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ
Львівської області
четверта сесія восьмого скликання
ПРОЕКТ   Р І Ш Е Н Н Я

________________           м. Червоноград №______
    
Про безкоштовне прийняття на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради капітальних вкладень від Гірницької селищної ради з подальшою передачею на баланс   КП «Комунаьник», як внесок до статутного фонду
 
 
  Керуючись ст. 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 327 Цивільного кодексу України, рішенням Гірницької селищної ради від 21.02.2019 р. № 211 «Про передачу з балансу виконавчого комітету Гірницької селищної ради капітальних вкладень на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради», рішенням Гірницької селищної ради від 08.08.2019 р. № 244 «Про передачу з балансу виконавчого комітету Гірницької селищної ради капітальних вкладень на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради», розглянувши клопотання Гірницької селищної ради від 06.10.2020 р. № 939  та  КП «Комунальник» від _________  р.  № _____ , Червоноградська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
 
1. Безкоштовно прийняти на баланс виконавчого комітету Червоноградської міської ради капітальні вкладення від Гірницької селищної ради з подальшою передачею на баланс КП «Комунальник», як внесок до статутного фонду,  згідно з додатком.
 
2. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради прийняття на  баланс капітальних вкладень від Гірницької селищної ради провести відповідно до чинного законодавства України.
 
3. Виконавчому комітету Червоноградської міської ради безкоштовну передачу на  баланс КП «Комунальник», як внесок до статутного фонду, провести згідно з чинним законодавством України.
 
4.  КП «Комунальник» прийняття на баланс капітальних вкладень, як внесок до статутного фонду,  провести відповідно до чинного законодавства України.
 
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань  комунального господарства благоустрою, охорони довкiлля, комунальної власностi та приватизацiї (Василишин П.С.) та   першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Балка Д.І.

 
       
Міський  голова  Андрій    ЗАЛІВСЬКИЙ
 
Додаток
до   рішення    сесії
Червоноградської міської ради
В______________№__________
 
 
Перелік капітальних вкладень, що підлягають прийняттю на баланс Червоноградської міської ради  з подальшою передачею
на баланс КП «Комунальник», як внесок до статутного фонду
 
                                                                                                                       /грн./
№ п/п Найменування Балансова
вартість
Сума зносу Залишкова вартість
01.11.2020р.
1. Реконструкція вуличного освітлення по  вул.Гагаріна,
п-т. Гагаріна, вул. Чубинського, вул. Богуна,
вул. Драгоманова, вул. Кобилянської, вул.Поповича,
вул. Шевенка, п-т. Шевченка, вул. Івасюка,
п-т. П. Мирного, вул. Симоненко, .п-т. Шахтарський
в смт.Гірник Львівської області
1178887,88
 
 
 
 
Секретар міської ради                                                  Олександр       ГРАСУЛОВ
 

ДОДАТКИ

1 0404_ПРОЕКТ РІШЕННЯ-Комунальник-Гірник-освітлення (1).pdf Переглянути